Peyzaj Mimarı iş ilanı

Avrupa Yakasındaki Esenler Şantiyemizde görevlendirilmek üzere;  Park

bakımı ve yapımında tecrübeli, ehliyeti olan, iyi derecede  Autocad

kullanabilen, ofis programlarına hakim, tercihen bay, Peyzaj Mimarı veya Orman Mühendisi aranıyor.     

 

Hanedan Peyzaj İnşaat Turizm Gıda İletişim San. Tic. Ltd. Şti.

Adres:  Numunebağ Caddesi Fatih İş Merkezi 74/86 Bayrampaşa / İstanbul

Telefon: 0 212 577 43 63

Faks: 0 212 577 43 64

Gsm: 0 533 650 64 63 – 0 555 618 13 71

E-mail:  info@hanedanpeyzaj.com – hanedanpeyzaj@hotmail.com

 

 

İş Arayan Peyzaj Mimarları nın, ilan hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından, Cv lerinde Referans : www.Peyzaj.org yazmaları önemle tavsiye edilir. Daha fazla firma, daha fazla ilan, daha fazla iş şansı demektir.

Peyzaj.org Kariyer iş ilanlarına ait genel kurallarÜcretsiz ilanlarda Firma adı ve web adresi reklam statüsüne girdiği için görüntülenmemektedir.

İlan eklemek için İlan Ekle linkinden işlem yapabilirsiniz.Ücretli ve logolu ilan vermek isterseniz, lütfen ilanınızda bu ayrıntıyı belirtiniz.

Peyzaj Mimarı iş ilanı” üzerine 13 düşünce

 1. soner bilgin

  siz kendi bildiğiniz gibi yapmaya devam edin sayın forester ben 4 yıldır peyzaj işleri yapıyorum ktüden çıkış almamış olsam okulum bitmediği anlamına gelmiyor önce bir doğru öğrenin bence neyin ne olduğunu bunuda geçtim eğer burda eleştirilere açık değilseniz burayada girmenize gerek yok sanırsam değilmi ben okuduğum mesleğimi tabiki savunacağım sende keşke ormanmühendislerinin kendi haklarını eskiden ne kadar değerli bir bölümken nasıl bu hale geldiğini savunsan bence daha iyi olur . ayrıca orman mühendisliğini bana anlatmana gerek yok yada peyzaj mimarlığını benim ailemde de 10 larca orman mühendisi var. o yüzden bırak eleştirimi yapayım . farkında isen bu eleştiri benden değil ttüm peyzaj mimarlarından geliyor. 2. bişeyde siz peyzaj mimarlığı yapmaya çalışın merak etmeyin sizin yapmadığınız heryeri aynı gören heryeri park gibi gören zihniyet sayesinde zamanı geldiğinde bizim değerimiz anlaşaılcaktır bu yüzdende teşekkür ederim size

 2. sibel

  arkadaşlar; aranızda sürtüşmeniz faydasız.Bu sizin değil, üniversitelerde bölüm açarken eğitim kıstaslarını yanlış koyan, her mesleğin sınırlarını birbirine katan, yetki karmaşası yaratıp meslek mensuplarını birbirine düşürenlerin ayıbı.Ülkemizde ne doğru ki; meslek tanımı ve kapsamları doğru olsun?Siyasetçiler her işe bilir bilmez çomak soktukları için başımıza bunlar geldi.Peyzaj Mimarları oda yetkililerimiz ezelden beri sol partiler lehine propogandalarla kendilerine siyasi bir koltuk edinme derdine düşmek yerine, gerçekten meslek mensuplarının etik çıkarları peşinde politikaya bulaşmadan salt meslek odası olarak çalışsalardı, peyzaj mimarları da onuruyla işlerini yapıyor olabilirlerdi şu anda.

 3. damla

  merhaba,
  yorumların bikaçını okudum..
  5 yıllık peyzaj mimarıyım. yni 4 yıl üniversite okuyup mezun olup 5 yılda bu işin içinde tecrübe kazananlardan. Sanırım orman mühendisleri, ziraat mühendisleri ve bazı mimalar gibi düşünüp alan dışı saldırı da ben de bulunabilirim. Ne de olsa onlardan bize kendi işimizde iş bulup çalışma imkanı pek kalmıyor. Benim de canım ÖĞRETMENLİK yapmak istiyor. Ne de olsa senelerdir öğrenci olduk. Nasıl öğreneceğimizi öğrendiğimize göre öğrete de bilirim..
  Seneye de inşaat mühendisliği yapayım.. PEyzaj işinde harç olayları da oluyor.. Sıkılırsam Mimarlık.. Odan sıkıldım.. buldum polis olurum..
  Memleketimin hali bu ddeğil mi zaten…
  Olmadı bu işi yap…
  Neden üniversite de branşlara ayrılıp ünvanlı diploma alıyoruz ki..
  Umarım bu yıl kpss beni orman mühendisi olarak atar..
  Bu peyzajla ugrasma niyetin vardı bırak oku peyzaj oku o zaman. Peyzaj dışındaki mesleklerin çizimlerini uygulamalarını da gördük.. Aynısı olmaz. Yedigin ekmeği helal görüryorsan devam et.

Bir Cevap Yazın