Peyzajda su ve çit kullanımı

Peyzajda su ve çit kullanımı

Peyzajda su ve çit kullanımı

Su Perdesi, Suyun cam üzerinden süzülmesiyle ve LED ışıkların yansımasıyla etrafa dağılan dalgalı su gölgeleri oldukça heyecan ve huzur verici bir ambiyans yaratıyor. Bu ürün Damla Şelaleye gurur ve sizin evinize, ofisinize dilediğiniz her yere değer katıyor.

Su Perdelerinin birçok çeşidini tasarlamaktayız. Sadece şeffaf camla sınırlı olmayan bu ürüne istediğiniz desenleri işliyoruz. İster sevdiğiniz bir söz, ister sevdiğiniz bir kişinin silueti, isterseniz firmanızın logosunu tasarlatabiliriz ve dilediğiniz mekânı Su Perdesi ile süsleyebilirsiniz.

Aynı zaman da Su Perdelerini Bahçeniz de, Balkonunuz da yani dilediğiniz Dış Mekanlarda kullanabilirsiniz. Dış Mekan şartlarına karşı en kaliteli şekilde üretilmektedir.

Su Perdelerini en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Metal kısımları tamamen paslanmaz olmakla beraber uzun yıllar göz alıcı yenilikte duracaktır. Camlar ise temperli olmakla beraber kolay kolay kırılmaz, kırıldığında tamamen un ufak parçala ayrılarak çevreye sıfır zarar vermektedir.

su perdesi